Title Image

CPAChem

to europejski producent materiałów referencyjnych i materiałów kontrolnych posiadający szereg akredytacji zapewniających odpowiednią jakość i spójność pomiarową substancji referencyjnych.

 

Działający od 2001 roku CPAChem wytwarza substancje chemiczne z wykorzystaniem dygitalnych narzędzie do modelowania cząsteczek, które są “szyte na miarę” i przygotowywane pod konkretne wymagania klienta. CPAChem specjalizuje się w produkcji następujących linii substancji referencyjnych:

 

Każda substancja jest rygorystycznie testowana i analizowana wraz z certyfikatem analizy i dokumentacją danych o bezpieczeństwie materiałów .

  • Certyfikat ISO 9001: 2015 CPAchem zgodny z normą ISO 9001: 2015 obejmuje wszystkie procesy, w tym ogólne praktyki jakości oraz obsługę klienta i usługi techniczne.
  • Norma ISO / IEC 17025: 2017 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących” dotyczy kompetencji technicznych laboratorium badawczego, a w szczególności zdolności laboratorium do tworzenia precyzyjnych i dokładnych danych testowych i kalibracyjnych.
  • ISO 17034: 2016 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji producentów materiałów odniesienia” zaświadcza , że spełnia wszystkie wymagania dotyczące kompetencji w  specyficznej dziedzinie produkcji materiałów odniesienia.

KATALOGI: