PRACA

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

PRODUCT MANAGER

W dziale obsługi klienta zajmujemy się obsługą zleceń, tworzymy oferty, rejestrujemy wchodzące zamówienia, generujemy potwierdzenia zamówień, wystawiamy dokumenty wydania towaru oraz faktury, bierzemy udział w przetargach i koordynujemy stany magazynowe. Miejscem zatrudnienia jest 62-090 Mrowino.

Wymagania:
– doświadczenie w branży laboratoryjnej
– znajomość produktów laboratoryjnych
– znajomość prawa zamówień publicznych
– biegłość w obsłudze komputera w szczególności programu “Optima”
– podstawy języka angielskiego lub niemieckiego mile widziane
– komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
– sumienność i zaangażowanie
– 40 godzin tygodniowo

Zakres obowiązków:
– wysyłanie zamówień do dostawców,
– generowanie potwierdzeń zamówienia dla klientów,
– wystawianie faktur i dokumentów WZ
– nadzór nad utrzymywaniem właściwych stanów magazynowych
– przygotowywanie dokumentacji przetargowych
– doradztwo produktowe
– inne czynności związane z obsługą klientów laboratoryjnych

Oferujemy
– przyuczenie
– profesjonalną ale sympatyczną atmosferę pracy
– stabilną pracę w oparciu o umowę

UWAGA: zapraszamy do składania ofert absolwentów szkół średnich. Praca po przyuczeniu.

Prześlij swój życiorys i list motywacyjny mailem na: dabrowski@nuscana.pl

DZIAŁ SERWISU

SERWISANT URZĄDZEŃ LABORATORYJNYCH
POLSKA WSCHODNIA

Nasza firma instaluje i serwisuje sprzęt laboratoryjny znanych producentów. W dziale serwisu zajmujemy się ponadto utrzymaniem sprzętu w stanie ciągłej gotowości do działania. Naszymi klientami są laboratoria badawcze oraz firmy producenckie w całej Polsce. Podczas licznych szkoleń doradzamy użytkownikom sprzętu jak korzystać z urządzeń aby uzyskać optymalne rezultaty. Praca jest powiązana z częstymi wyjazdami do klientów. Miejscem zatrudnienia jest Twoje miejsce zamieszkania.

Wymagania:
– znajomość budowy urządzeń sterowanych mikroprocesorowo
– doświadczenie w naprawie urządzeń
– wykształcenie min. średnie, najlepiej chemiczne lub podstawy chemii mile widziane
– biegłość w obsłudze komputera
– dobra organizacja pracy i zachowanie dobrej praktyki serwisowej
– chęć do poszerzania swojej wiedzy

– diagnozowanie usterki i zamawianie części zamiennych w biurze pracodawcy,
– naprawa urządzeń laboratoryjnych w siedzibie pracodawcy oraz na wyjazdach w Polsce wschodniej,
– instalowanie nowego sprzętu,
– wykonywanie kwalifikacji instalacyjnej i kwalifikacji operacyjnej przy okazji instalacji lub po naprawie,
– wykonywanie krótkich badań z wykorzystaniem sprzętu laboratoryjnego w celu oceny jego działania,
– pisanie raportów serwisowych i kalibracyjnych,
– raportowanie do przełożonego.

Oferujemy
– przyuczenie i szkolenia w kraju i zagranicą
– wsparcie ze strony osób zatrudnionych w biurze oraz innych serwisantów
– stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
– solidne wynagrodzenie
– samochód służbowy

UWAGA: zapraszamy do składania ofert pracy.

LABORATORIUM

ANALYTICAL METHOD DEVELOPER

Klienci naszego laboratorium obdarzyli nas swoim zaufaniem i wysyłają nam duże ilości próbek do badań. Lecz badania to nie wszystko. Laboratorium tworzy nowe metody analityczne i waliduje je. Dlatego poszukujemy osoby, która wspomoże pracę kierownika laboratorium. Miejscem zatrudnienia jest 62-090 Mrowino.

Wymagania:
– ukończona szkoła wyższa na poziomie magistra lub wyższym
– doświadczenie w walidowaniu metod laboratoryjnych
– znajomość różnych technik badawczych
– umiejętność korzystania z baz literaturowych i panowania badań walidacyjnych
– znajomość obróbki statystycznej wyników badań

Charakter pracy:
– wybór odpowiednich metod i technik badawczych
– planowanie i zakupy
– współpraca z Kierownikiem ds. Jakości
– tworzenie zespołu
– przeprowadzanie badań
– tworzenie dokumentacji
– audity

Oferujemy
– kreatywną pracę w laboratorium
– przyuczenie do obowiązującego systemu zarządzania jakością
– adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie

 UWAGA: poszukujemy najlepszych!