Destylatory

VAPODEST®

 

to najbardziej wydajne i najnowocześniejsze urządzenie do destylacji parowej z obecnie dostępnych na rynku. Znajduje ono zastosowanie przy oznaczaniu kwasowości lotnej, siarczynów, amoniaku, formaldehydu, fenolu, alkoholu, diketonów, kwasu mrówkowego a także azotu i białka metodą Kjeldahla.

Zintegrowany w urządzeniu komputer gwarantuje, iż coraz to bardziej złożone wymagania stawiane laboratoriom akredytowanym wg. normy EN ISO/IEC 17025 oraz wg. GLP zostaną nawet w przyszłości spełnione.

VAPODEST charakteryzuje się długą żywotnością. Jego wysoka precyzja działania związana jest z najwyższej klasy komponentami użytymi do budowy tego automatycznego destylatora, np. pompy dozują odczynniki z dużą dokładnością. Ilość pary wodnej można regulować w zakresie od 10-100 procent. Jedyna w swoim rodzaju funkcja umożliwiająca programowanie cyklu destylacji zapewnia bezdotykową pracę urządzenia w kontrolowanych warunkach.

Wyniki uzyskiwane przy użyciu tej automatycznej destylarki VAPODEST są najczęściej lepsze od wymagań jakie stawiane są laboratoriom pracującym według norm: EN/ISO, AOAC,  EPA, ASTM.

Vapodest
Vapodest nazwa

VAPODEST - jedyna w swoim rodzaju automatyczna destylarka parowa

ZASTOSOWANIA

 

Destylator VAPODEST umożliwia przeprowadzenie wielu oznaczeń według metodyk referencyjnych znanych z norm oraz przypisów renomowanych instytucji opiniotwórczych. Obok przedstawione są niektóre z nich:

Regelmäßige erfolgreiche Teilnahmen an Ringtests unterstreichen die Leistungsfähigkeit der Gerhardt Analysensysteme

SERWIS

 

  • Prowadzimy serwis urządzeń firmy Gerhardt na terenie Polski. Urządzenia nie działające prawidłowo lub zepsute doprowadzamy do stanu funkcjonalności w ciągu krótkiego czasu.
  • Dla laboratoriów nie mogących sobie pozwolić na przestoje mamy ofertę planowanych serwisów rocznych.
  • Posiadamy niektóre części zamienne we własnym magazynie przez co jesteśmy w stanie skrócić czas oddania urządzenia do użytkowania.
  • Także materiały zużywalne (gilzy, Fiber Bagi, zlewki, chłodnice) dostępne są u nas od ręki.
  • Prowadzimy także sprzedaż materiałów kontrolnych oraz certyfikowanych materiałów referencyjnych   FAPAS Swoosh1.48
  • Proponujemy także od ręki odczynnik do sprawdzania wydajności destylacji.

 

KONTAKT DO SERWISU     

Siarczyny metodą destylacyjną
Vapodest do destylacji siarczynów
Białko metodą Kjeldahla
Vapodest + Mineralizator
Kwasowość lotna
Vapodest
Alkohol metodą destylacyjną
Vapodest do destylacji siarczynów
Fenol
shake cup by hand
Formaldehyd
aw-background-06