Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

W związku z  wejściem w życie na terenie Unii Europejskiej Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (tzw. RODO) mającym na celu ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych chcemy Państwa zapewnić, że Państwa dane osobowe są przetwarzane oraz bezpiecznie przechowywane zgodnie z najwyższymi standardami oraz nowymi przepisami.

NUSCANA biotechnika laboratoryjna Adam Dąbrowski  przetwarza Państwa dane osobowe za Państwa zgodą by informować Państwa o świadczonych przez nas usługach i nowościach produktowych z zakresu badań i analityki laboratoryjnej w formie elektronicznych newsletterów. Ponadto dane te służą nam do przygotowywania ofert, realizacji zamówień i umów handlowych pomiędzy Państwem a NUSCANA biotechnika laboratoryjna Adam Dąbrowski.

Ochrona danych osobowych Państwa jest dla nas bardzo ważna, dlatego jeśli wyrazilibyście Państwo taką wolę prześlemy Państwu szczegółowe informacje na temat ochrony i dostępu do tych danych osobowych w NUSCANA biotechnika laboratoryjna Adam Dąbrowski zawierające:

•  jakie dane przetwarzamy

• jakie są Państwa prawa i obowiązki NUSCANA biotechnika laboratoryjna Adam Dąbrowski

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w NUSCANA biotechnika laboratoryjna Adam Dąbrowski mogą być Państwu udostępnione na żądanie w siedzibie NUSCANA biotechnika laboratoryjna Adam Dąbrowski znajdującej się przy ul. Poznańskiej 50 w Mrowinie.

Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie co można uczynić w każdym czasie poprzez kontakt z administratorem danych w NUSCANA biotechnika laboratoryjna Adam Dąbrowski pod adresem mailowym: info@nuscana.pl

Ponadto informujemy, że mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przypominamy, że korzystając z naszych stron internetowych zgadzasz się na użycie plików cookie!